Ученици, участници в клуба по интереси „Кулинарни откриватели“, работещи по Дейност 4 към проект „Нашето – вашето училище – мост към всеки ученик“ към ЦОИДУЕМ направиха своя кулинарен конкурс, където всеки ученик с помощта на човек семейството приготвиха любимо ястие.
Учениците се включиха с желание и показаха добри умения в кухнята. Журито наистина беше затруднено в избора, но все пак отличени бяха:
– трето място – Мирослав Кирилов от VII клас със сладкиш „Ден и нощ“;
– второ място – Биляна Нинчева от VII клас със сладка баница с локум;
– първо място – Василена, Емилия и Христиан VI клас със ягодов чийзкейк.
Всички участници получиха грамоти за активно участие, както и заслужени награди.





