Участие на ученици ОУ „Н.Й.Вапцаров“ в областния кръг на Националното състезание по безопасност на движението по пътищата (БДП)
Отборът на ОУ „Н.Й.Вапцаров“ взе участие в областния кръг на НС по БДП. Учениците се класираха на седмо място и показаха старание, отговорност и добра подготовка!