„НИЕ ВЕЧЕ СМЕ ГРАМОТНИ“- вълнение и радост за учениците първи клас на днешния празник. Благодарности на родителите, на госпожа Росица Койнова и господин Росен Добрев за вниманието и подаръците, с които зарадваха вече „грамотните“ ученици. С книжки и лакомства дариха бъдещите читатели служителите на читалище „Самообразование“. Празникът традиционно завърши с разрязване на голяма торта, специално поднесена кмета на Община Оряхово.
Кулинарен конкурс „И баба знае …“ се организира в ОУ „Н.Й.Вапцаров“
Ученици, участници в клуба по интереси „Кулинарни откриватели“, работещи по Дейност 4 към проект „Нашето – вашето училище – мост към всеки ученик“ към ЦОИДУЕМ направиха своя кулинарен конкурс, където всеки ученик с помощта на Прочетете повече

